Zobacz jak odpowiednio dostosować klamkę do swoich wnętrz

Wizualizujemy Państwu niespotykany artykuł oficjalnie dostępny na rynku. Nasza marka od latek pasjonuje się produkcją klamek hamulcowych.

Część naszych klamek hamulcowych została przygotowana z aluminium, z kolei kolejną kolekcję klamek prezentujemy, zrobioną z surowca sztucznego, stopu magnezu i włókna węglowego. Każde nasze uchwyty są zaopatrzone w ekstra normalizację, jaka gwarantuje kolarzom o delikatnych rękach, komfortowe plus trywialne sięganie do klamki. W naszych hipermarketach uzyskają Państwo różnorodne uchwyty hamulcowe, dostosowane do wszelkiego typu roweru.

Rozporządzamy między innymi uchwyty wariantu szosowego jak i klamki do hamulców hydraulicznych. Część naszych klamek do hamulców hydraulicznych jest sprzedawana w składzie wraz z imakami natomiast z kablami hydraulicznymi bez niekoniecznych nakładów. Natomiast pozostałe elemnty do uchwytów nie są ze sobą harmonijne i wtedy, powinno się je zamawiać indywidualnie.

Jeżeli są Państwo zaintrygowani naszą kandydaturą wyprzedaży, wówczas apelujemy do wpadnięcia do naszych hipermarketów stacjonarnych, oraz także zachęcamy do wstąpienia na naszą witrynę internetową na której wynajdą Państwo } nasz sklepik multimedialny, jaki akceptuje sprzedaż wysyłkową uchwytów do Państwa wieżowców. Ciepło zapraszamy do nabycia naszych klamek hamulcowych.

Comments are closed.